شما اینجا هستید

 • معرفی خانه بان
 • درباره من
 • قوانین ومقررات خانه بان
 • گواهینامه ها ومجوزها
 • شماره حساب ها
 • نمایندگی ها

معرفی خانه بان

«درباره شرکت»

* نام شرکت : خدمات نوین صانی گستر کاسپین

* نام تجاری : « خانه بان »

* نوع شرکت : با مسئولیت محدود

* شماره ثبت : 2976

* سال تاسیس : 1394

* زمینه فعالیت : ارائه خدمات فنی ومهندسی ؛ راه اندازی،پشتیبانی، تعمیرونگهداری سیستمهای حرارتی و برودتی وتاسیساتی و ساختمانی

* سوابق اجرایی : فعالیت از سال 1382در زمینه اجرا، نصب وراه اندازی ، راهبری وتعمیر ونگهداری تاسیسات برقی، مکانیکی، مخابراتی، حرارتی وبرودتی، تصفیه خانه آب وفاضلاب ، ایستگاههای پمپاژ ، ابنیه وتجهیزات نوین کم مصرف کندانسینگ
با نامهای ایمن صاعقه ، پرتوافروزان خزر، پرتو امداد خزر، تاسیسات مدرن ثانی

 

 

«چشم انداز خانه بان»

ما در دنیایی که فناوریهای مختلف ودغدغه های روزمره، زندگی انسانها را تحت تاثیر قرارداده، با طراحی واجرای حرفه ای بهینه سازی وپشتیبانی ،راهبری وتعمیرو نگهداری پیشگیرانه PM تجهیزات فنی ساختمانها، شیوه نوین خدمات رسانی با هدف پیشگیری را با سرعت ،دقت ،احترام وشایسته سالاری فراهم می آوریم تادر نگاه هموطنان، تحسین برانگیز ترین شرکت در زمینه خدمات باشیم .

 

 

«رسالت وجودی خانه بان»

کمک به مدیریت درست امکانات وتجهیزات، همراه با کاهش هزینه ها وافزایش کارایی وعمرساختمان وآسایش هر چه بیشتر عزیزان شماست.

 

 

«استراتژی خانه بان»

1- شناسایی و استفاده از فن آوری نوین در راستای ارائه خدمات برتر.
2- ارائه سریعترین خدمات امدادی از لحاظ کمی وکیفی درزمینه تعمیرات مراقبت ونگهداری .
3- ارائه بهترین خدمات جهت حفظ احترام ورضایت مشتری.
4- جذب با استعدادترین افراد جهت یادگیروانجام خدمات به مشتریان.
5- آموزش تخصصی ومداوم فنی وارتباطی ومشتری مداری بابالاترین استانداردها به پرسنل وتکنسینها بعنوان سرمایهای سازمان.
6- استفاده از فناوری روزدنیا جهت خدمات رسانی شایسته وسریع به هموطنان.
7- نظارت وارزش یابی دقیق بر عملکرد پرسنل ونمایندگیها.
8- پیگیری وسنجش رضایت مشتری ووفادارسازی مشتری.

 

 

«اهداف خانه بان»

* گسترش و حمایت از مالکان و استفاده کنندگان از ساختمان
* ترویج فرهنگ نگهداری واستفاده بهینه از تجهیزات
* ایجاد اشتغال و درآمد زایی برای جوانان ودانش آموختگان
* آموزش و ترویج روش صحیح مراقبت ونگهداری ساختمان در كشور
* حرکت در راه اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی وجلوگیر از اسراف
* افزایش رضایتمندی ذینفعان کلیدی (مشتریان نهایی، نمایندگان، نهادهای قانونی )
* توسعه نمایندگی ها در کلیه استانها وشهرستانهای کشور
* ایجاد بزرگترین مرکز آموزشی و پژوهشی در زمینه خدمات فنی ورفاهی جهت بالا بردن سطح کیفی دانش تمامی افرادی که در سطح ایران در این زمینه فعالیت می کنند.

 

 

«ارزش های سازمانی خانه بان»

• مشتری محوری
• حرفه ای بودن
• شفافیت و قانون مداری
• خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی
• صداقت، عدالت و انصاف
• شایسته سالاری
• حفاظت محیط زیست و ادای حقوق شهروندی
• دستیابی به نتایج متوازن

 

درباره من

 

به نام خدا

من شیرزاد بالا بندی ثانی طراح و مؤلف مجموعه خانه‌بان هستم.

حدود 25 سال است که درزمینهٔ برق وتاسیسات و ابنیه ساختمان در پروژه‌های مختلفی در نیروگاه اتمی بوشهر، بندر بوشهر، بندر امیرآباد مازندران و پروژه‌های خصوصی در بخش طراحی و نظارت و اجرا فعالیت داشتم.

از سال 1383 حدود 5 سال به‌صورت مستقیم مسؤولیت راهبری و تعمیر و نگهداری دستگاه‌های برقی، مکانیکی، اعلام واطفاءحریق، شبکه گازرسانی و روشنایی محوطه، سیستم مخابراتی، شبکه انتقال و تصفیه فاضلاب و ابنیه بندر امیرآباد مازندران را بر عهده داشتم.

در حال حاضر رئیس هیئت‌مدیره شرکت خدمات نوین صانی گستر کاسپین هستم.

در طول زندگی کاریم ومخصوصا از سال 88 که با اجرای پروژه‌های منازل مسکونی، درزمینهٔ گرمایش، سرمایش، آب و فاضلاب، به‌طور مستقیم با دغدغه‌های مصرف‌کننده، تولیدکننده و خدمات دهنده بیشتر آشنا شدم و همیشه سعی داشتم راهی برای کم کردن این مشکلات پیدا کنم تا اینکه بعد از مطالعه و تحقیقات زیاد، از سال 1391 به فکر اجرای سیستمی هدفمند جهت فرهنگ‌سازی و عملی کردن شعار پیشگیری بهتر از درمان است در بخش تجهیزات منازل مسکونی افتادم و طرح‌هایی نیز اجرا کردم ولی به دلایلی ناتمام ماند.

بالاخره از سال 1395 با تمرکز و جدیت بیشتری روی موضوع فرهنگ‌سازی، برنامه‌ریزی، مدیریت و مراقبت از تجهیزات ساختمان‌های مسکونی اقدام کردم؛ که یکی از نتیجه‌های آن در حال حاضر به مرحله اجرا رسیده است.

تا الآن به این نتیجه رسیدم شاید رسالت وماموریت زندگی من با توجه به مسیری که از آن گذشتم و تجربه کردم همین باشد.

کمک کردن به مردم برای درست استفاده کردن از نعمت‌های الهی و فرهنگ‌سازی برنامه‌ریزی، مدیریت، پیشگیری و مراقبت از تجهیزات ساختمان.

چون با تمام وجود باور دارم با نهادینه شدن این بخش در هر جای زندگی ما می‌تواند نتایج شگفت‌انگیزی به بار آورد.

این موضوع در صنعت ساختمان خصوصاً ساختمان‌های مسکونی کمتر موردتوجه قرارگرفته است و اجرایی کرد آن می‌تواند به نفع مردم، کشور و جهان باشد.

مردم به خاطر استفاده‌کننده هستند و این طرح باعث مدیریت و کاهش هزینه‌ها و افزایش آسایش خانواده‌ها می‌شود.

کشور به دلیل کاهش آلودگی محیط‌زیست و مصرف انرژی و اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی و خیلی از هزینه‌های پنهان و آشکاری که برای یک ساختمان پرداخت می‌شود.

جهان هم به خاطر آلودگی‌ها و لایه ازون و…

خانه‌بان همان‌طور که از معنی عامیانه کلمه مشخصه، میشه گفت «نگهبان خانه» البته در لغت‌نامه معنی خاصی پیدا نکردم.

در تابستان 96 با شروع به جمع‌بندی مطالب تصمیم گرفتم از این واژه استفاده کنم.

 

رسالت وجودی خانه بان

کمک به مدیریت درست امکانات وتجهیزات، همراه با کاهش هزینه ها وافزایش کارایی وعمرساختمان وآسایش هر چه بیشتر عزیزان شماست.

 

در این مجموعه وسایت در نظر داریم با آموزش ومعرفی وارائه تجهیزات و ابزارهایی که به شما کمک میکند تا با کمترین هزینه بیشترین استفاده را از امکانات وتجهیزات ساختمان خود ببرید .

وبا ساماندهی وارائه خدماتی نوین به شما کمک کنیم تا با استفاده درست ونگهداری از تجهیزات وامکانات خانه تان در کاهش هزینه های خانواده، کاهش سوخت وانرژی، کاهش آلودگی محیط زیست نیز سهیم باشید.

 

همچنین اجرای این طرح میتواند باعث اشتغال زایی جوانان با انگیزه وهدفمند وخلاق گردد.

نکته مهمتر اینکه 10درصد از درآمد حاصل از اجرای این طرح وفروش محصولات صرف امور خیریه میگردد وشما اعضای سایت وخانواده خانه بان نیز در این کار خدا پسندانه سهیم هستید.

 

قوانین ومقررات خانه بان

 

 

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات خانه بان

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی خانه بان به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت خانه بان هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، عضویت  و سایر خدمات ارائه شده توسط خانه بان  به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات خانه بان است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین خانه بان از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

 توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های خانه بان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های خانه بان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

 

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات خانه بان اقدام کند.

 

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

 محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط تیم خانه بان تولید میگردد ویا از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با خانه بان همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.

 

ارتباطات الکترونیکی

 هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات خانه بان ا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به خانه بان  ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که خانه بان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد د خانه بان برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه خانه بان را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که   903 58 58 5000  تنها شماره‌‌هایی است که خانه بان  از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه خانه بان را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

همچنین ممکن است دیجی‌کالا از طریق شماره 903 58 58 5000    برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان خانه بان ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام خانه بان است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@khanehban.ir اطلاع دهید.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

خانه بان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

خانه بان  متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت خانه بان، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات خانه بان ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط خانه بان جزئی از اموال خانه بان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار خانه بان  است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای خانه بان محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط خانه بان  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار خانه بان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت خانه بان و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای خانه بان محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات خانه بان ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.khanehban.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت خانه بان هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.khanehban.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. خانه بان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت خانه بان  به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. خانه بان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در خانه بان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای خانه بان محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– خانه بان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای خانه بان محفوظ است.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت خانه بان ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای خانه بان محفوظ است. خانه بان در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت خانه بان می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، خانه بان جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

– با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر،  برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

– امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

– از آنجا که خانه بان یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، سفارش یک کالا به تعداد بالا، مغایر با هدف مصرف خریدار است و در صورت ثبت چنین سفارشی، لازم است پیش از ارسال، مبلغ آن تسویه شود. 

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد

–  در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

– در رابطه با سرویس تحویل فروشگاه اینترنتی خانه بان، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تحویل داده می‌شود.

– لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سبد خرید (dkc) سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که خانه بان هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

 

خسارت در هنگام حمل و نقل

خانه بان همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و خانه بان تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش خانه بان اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش خانه بان ارسال شود.

 

نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در خانه بان، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات خانه بان  با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. خانه بان در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی خانه بان درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

 

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

۱. فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.

 1. برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.
 2. نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنید.
 3. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
 4. با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.
 5. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
 6. با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.
 7. کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
 8. قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تایید نخواهد شد.
 9. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
 10. در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های محصول خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.
 11. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
 12. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.
 13. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از خانه بان را در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.
 14. توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.
 15. بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
 16. لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.

 

 

توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با کالا وخدمات باشد، بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش با امور مشتریان خانه بان  (شماره تلفن‌های  9903 2842  021) تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه ” تماس باما”  با انتخاب موضوع پیگیری سفارش یا خدمات پس از فروش، سوال یا درخواست خود را مطرح کنید.

برای ارسال سایر درخواست‌ها یا پیشنهادهای خود نیز از فرم صفحه “ارتباط با ما “ استفاده کنید یا به info@khanehban.ir  ایمیل ارسال کنید. همچنین انتقاد یا شکایت خود را به ایمیل آدرس  khanehanbook@gmail.com ارسال کنید.

 

 محتوا

خانه بان  نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است خانه بان تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط خانه بان دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

وب ‏‌سایت خانه بان هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت خانه بان تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایتخانه بان  ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

© کلیه محتویات سایت خانه بان شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت خانه بان  تعلق دارد.

 

نمایندگی

خانه بان در حال حاضر، در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی خانه بان اطلاع دهید.

در صورت راه اندازی وافتتاح نمایندگی در هر یک از شهرها مشخصات واطلاعات آن در سایت خانه بان درج واطلاع رسانی میگردد.

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، خانه بان هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

خانه بان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید

 

گواهینامه ها ومجوزها

 

شماره حساب ها

بانک تجارت

شماره حساب :  5966  4559  47

شماره کارت :   6890  1486  8310  5859

شماره شبا :

به نام :   شیرزاد بالابندی ثانی

 

بانک ملت

شماره حساب :

شماره کارت :   2138  7253  3378  6104

شماره شبا :

به نام :   بتول عاشوری

 

 

نمایندگی ها

نمایندگی

خانه بان در حال حاضر، در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی خانه بان اطلاع دهید.

در صورت راه اندازی وافتتاح نمایندگی در هر یک از شهرها مشخصات واطلاعات آن در سایت خانه بان درج واطلاع رسانی میگردد.

درصورت تمایل به همکاری با خانه بان واخذ نمایندگی میتوانید در خواست خود را از طریق “همکاری با خانه بان “ ارسال نمایید.